Yapı İşleri Genel Müdürlüğü
Yapı İşleri
Genel Müdürlüğü

Enerji Verimliliği Etüdü, Tadilat Uygulama Projeleri ve İnşaat Müşavirliği için (DES-SUP-04 Ankara, Karabük, Eskişehir) Danışmanlık Hizmeti İlgi Bildirimine Davet İlanı

21 Mayıs 2020

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen “Energy Efficiency in Public Buildings Project (EEPBP) – Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Uygulamaları Projesi” kapsamında “Ankara, Karabük, Eskişehir İllerinde yer alan Kamu Binaları Enerji Verimliliği Tadilat Uygulama Projeleri ve İnşaat Müşavirliği” için Danışmanlık Hizmeti satın alınacaktır.

İşin kapsamı, hedefleri, aranan yeterlilik kriterleri ve başvuru koşullarına https://kamuenerji.csb.gov.tr/enerji-verimliligi-etudu-tadilat-uygulama-projeleri-ve-insaat-musavirligi-icin-des-sup-04-ankara-karabuk-eskisehir-danismanlik-hizmeti-ilgi-bildirimine-davet-ilani-duyuru-408209 üzerinden ulaşılabilir.

İlgi beyan başvurularının, 15.06.2020 tarihi 15.00'a kadar iş tanımında (TOR) yer alan başvuru yöntemlerine göre iletilmesi gerekmektedir.

 

 

 Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır