Yapı İşleri Genel Müdürlüğü
Yapı İşleri
Genel Müdürlüğü
GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TELEFON LİSTESİ
GENEL MÜDÜRLÜK MAKAM
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
GENEL MÜDÜR BANU ASLAN   
G.M.ÖZEL KALEM T.GÖKBERK SUİÇMEZ 4900
    4901
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI İSMAİL TUNA CEBECİOĞLU 5642
SEKRETER SELDA KÖSEOĞLU 4902
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MURAT AKINBİNGÖL 5643
SEKRETER BİRGÜL KARANİS 4903
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ELİF UZ 5644
SEKRETER PERİHAN GÖKAĞAÇ 4904
YÖNETİM HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI EKREM KARA 5630
SEKRETER   4970
TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRÜ İNAN SARIKAYA 4980
İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRÜ ADEM ÇİĞDEM 4992
SATINALMA ŞUBE MÜDÜRÜ SELÇUK ZİBEL 4999
İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRÜ CEMİL ÇALIŞ 4886
PLAN PROGRAM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI SELÇUK ACU 5631
SEKRETER   4970
BÜTÇE ŞUBE MÜDÜRÜ YAVUZ PATIR 4977
STRATEJİ KOORDİNASYON ŞUBE MÜDÜRÜ HÜDAVER SARI 4930
PLANLAMA ve PROGRAM TAKİP ŞUBE MÜDÜRÜ GÖKHAN AYDEMİR 4873
BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜRÜ AYŞENUR BOL 4927
PROJE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI METİN SAĞIR 5647
SEKRETER AYLA KORKMAZ 4907
PROJE 1 ŞUBE MÜDÜRÜ SERPİL PALTUN 4750
PROJE 2 ŞUBE MÜDÜRÜ SEDA KARADAĞ YAMAN 4749
PROJE 3 ŞUBE MÜDÜRÜ    
İZLEME TAKİP ŞUBE MÜDÜRÜ İLKNUR TEKİN 4752
ELEKTRİK ŞUBE MÜDÜRÜ TUNCAY MÜLAYİM  4729
MAKİNA ŞUBE MÜDÜRÜ EBRU SOĞANCI  704740
YAPIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI MESUT ÇİÇEK 5648
SEKRETER DİLEK DEMİR 4908
İNCELEME ŞUBE MÜDÜRÜ HAKAN GÜRKAN 4763
UYGULAMA TAKİP ŞUBE MÜDÜRÜ ORHAN KESKİN 4794
İZLEME KOORDİNASYON ŞUBE MÜDÜRÜ DİLEK AVAR 4777
DENETİM ŞUBE MÜDÜRÜ FATİH SARI 4792
YAKLAŞIK MALİYET ŞUBE MÜDÜRÜ NURAY TURHAN 4781
DIŞ KAYNAKLI YATIRIMLAR DAİRE BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRESİ  BAŞKANI ESRA TURAN TOMBAK 5646
SEKRETER ESRA OLUK 4906
YATIRIM UYGULAMA VE TAKİP ŞUBE MÜDÜRÜ   4963
İHALE VE FİNANS ŞUBE MÜDÜRÜ M.GÖKHAN KARAGÖZLÜ 4962
YATIRIM ETÜD ŞUBE MÜDÜRÜ YUSUF YAZICI 4961
İHALE DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI YASEMİN ÇELİK 5645
SEKRETER CEMİLE KUMRUOĞLU 4905
İHALE 1 ŞUBE MÜDÜRÜ SONAY SINAĞ 4752
İHALE 2 ŞUBE MÜDÜRÜ SEVİL ŞENLER 4891
İHALE UYGULAMA ŞUBE MÜDÜRÜ ŞENAY YILMAZ 4892
YAPI DENETİM DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI AHMET TUNA ACAR 3405
SEKRETER RUKİYE ARIKANLI 3492
DENETİM I ŞUBE MÜDÜRÜ CANAN ÇİÇEK 3407
DENETİM 2 ŞUBE MÜDÜRÜ KAMİL KOÇAK 3442
VERİ KAY.VE İST.DEĞ.ŞUBE MÜDÜRÜ HAKAN YILMAZ 3435
BELGE İNCELEME ŞUBE MÜDÜRÜ FATMA SANEM İNCE 3406
UYGULAMA ŞUBE MÜDÜRÜ MEHMET PALTUN 3408
YAPIM TEKNOLOJİLERİ VE LABORATUVAR DAİRE BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI İRŞADE AYDOĞDU GÜRBÜZ 3451
LABORATUVAR BELGELENDİRME ŞUBE MÜDÜRÜ ERTÜRK ERTONGA 3500
LABORATUVAR MEVZUAT VE STANDART ŞUBE MÜDÜRÜ EBRU ÖZDEMİR 3502
LABORATUVAR DENETİM VE DEĞERLENDİRME ŞUBE MÜDÜRÜ NUR BİLDİK 3443
LABORATUVAR İZLEME VE AR-GE ŞUBE MÜDÜRÜ    
İSKAN DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI ALTAN ÖZMEN 3403
SEKRETER HAYRİYE HALICI 3402
DEVLET ELİYLE İSKAN ŞUBE MÜDÜRÜ KAMİL SÖNMEZ 3553
FİZİKSEL YERLEŞİM ŞUBE MÜDÜRÜ MUSTAFA ATLI 3410
KONUT EDİNDİRME ŞUBE MÜDÜRÜ KAZIM ASLANTAŞ 3590
BORÇLANDIRMA ŞUBE MÜDÜRÜ RECEP KORMAZ 3432
AFET KOORDİNASYON DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI EMRAH SÜME 3690
SEKRETER    
LOJİSTİK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ VEYSEL YILMAZ 1106
ARAŞTIRMA VE TEKNOLOJİ DEĞERLENDİRME ŞUBE MÜDÜRÜ UTKU KADIOĞLU 3656
VERİ KAYIT VE İSTATİSTİK ŞUBE MÜDÜRÜ KÖKSAL İKİNCİ 3700
AFET HASARLARI TESPİTİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI TUĞRUL SEZDİRMEZ 3452
SEKRETER   3452
HASAR TESPİT HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ    
ACİL YIKIM VE ENKAZ KALDIRMA KOORD.ŞUBE MÜDÜRÜ SERKAN EYÜP AK 3696
ALT YAPI KOORDİNASYON ŞUBE MÜDÜRÜ HASAN KAYA 3720
AFET BİLGİ SİSTEMLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ ÜMİT ÖZBEK 3707
TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI
BİRİM ADI SOYADI DAHİLİ TEL.
DAİRE BAŞKANI AYŞE AKTÜRK BASIK 3660
SEKRETER ZEHRA FEZA ÖCAL 3661
STATİK ŞUBE MÜDÜRÜ M.KEMAL VARÇİN 3686
YAPI İNCELEME ŞUBE MÜDÜRÜ EKİM ŞENEL 3668
ZEMİN ETÜT ŞUBE MÜDÜRÜ FEYYAZ AKKAYA 3667